0212 292 74 88 - 0212 789 71 44 info@gemfi.com.tr

Kurumsal

Yangın hortumu M.Ö. 2. yüzyıldan bu yana insanların mal ve can güvenliğini sağlamanın bir aracı olarak yaşamlarımızda yer almaktadır. Modern yangın hortumlarının Hollanda’da üretilmeye başlandığı 17. yüzyılın ikinci yarısından bu yana gelişen ve can güvenliğini maddî kaygıların önünde tutan gelenek, Türkiye’nin yangın hortumu üreticisi GENFİ’nin miras alıp sürdürmekte olduğu gelenektir. İnsan yaşamının değerini bilen ellerin 1991’den bu yana büyüttüğü ıstanbul merkezli GENFİ Hortum Sanayi ve Tic. ve Ltd. şirketi, çağdaş ve yüksek kaliteli hortumlarını Eskişehir’deki tesislerinde üretmektedir.

GENFİ’nin müşterilerini düşkırıklığına uğratmayacağından emin olmak için özenle ve özverili bir süreçten geçirerek ürettiği yangın hortumları, yüksek dayanıklılığa sahip polyester iplikten yapılmaktadır. GENFİ’nin yangın hortumu imalatında kullandığı, hortum kalitesinin dünya standartlarında olmasına %80 oranında etken iplik, modern yangın hortumu üretiminin beşiği Avrupa'dan sağlanmaktadır. Çağdaş üretim teknolojisi kullanan yuvarlak dokuma makinelerimiz, çapraz örgü sistemiyle atmosfer basıncı daha yüksek, TSE kalite belgeli, sizi yarı yolda bırakmayacak hortumlar üretmektedir. Ürünlerimiz bugüne değin yurtiçi ve yurtdışından geniş bir kullanıcı yelpazesince kullanılarak benimsenmiştir.

Fabrikalar, hastaneler, orman idareleri, belediyeler, itfaiyeler, okullar, diğer kamu kurumları ve meskenlere yönelik yangın hortumlarımızla sağladığımız süreğen müşteri güveni şirketimizin varlığının güvencesidir. Ürünlerimiz ayrıca tarla ve bahçe tarımı sulaması için de yoğun olarak kullanılmaktadır. Zorlu rekabet koşullarına karşın, insan yaşamının asla riske atılamayacağı bilinciyle kaliteden ödün vermememizin karşılığını 2005'ten bu yana yaptığımız büyüme atılımları ile almaktayız. Yılda bir milyon metreye yaklaşan üretim kapasitemiz, daha hafif, daha güçlü ve daha az bakım gerektirecek ürün arayışı yolculuğumuzdaki ufak fakat önemli bir adıma işaret etmektedir.

Var olduğu pazarda kendisi ile yarışmakta olan GENFİ, yangınların tehdit olmaktan çıkacağı yarınların habercisidir.

Yukarı Çık